Агенство Нерухомості "Партнер"
Агенство Нерухомості "Партнер"
Дніпро
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (14)

  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    18 000 $
    720 $/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 108

    ПРЕМІУМ єВідновлення Рибальська балка
    1 кімната
    25 / 15 / 6 м²
    поверх 9 з 9
    сьогодні
    Не дорого, а зайдеш і живи вже власником своєї нерухомості. У продажу 1к квартира по вул. Миколи Руденка (Войцеховіча). Квартира затишна, охайна, продається з меблями та тхнікою. Як первинне своє житло для молоді. Або як інвестиція для забезпечення пасивного доходу. Якщо ви шукаєте такий варіант, дзвоніть, домовимося на перегляд. Про торг та всі інші питання обговорити краще на перегляді. [телефон приховано]Олена АН Принер. Обирайте завжди те, що робить вас щасливими!
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    30 000 $
    968 $/м²

    Алана Шепарда вул. (Суворова), 11-А

    ТЕРМІНОВО Тітова
    1 кімната
    31 / 18 / 7 м²
    поверх 4 з 5
    вчора
    Пропонується охайна 1-кімнатна квартира в гарному житловому стані вул.Суворова (Алана Шепарда ) 11 Б В квартирі зроблений косметичний ремонт, змінена проводка, стоять нові автомати, змінено стояки , вікна МП засклений балкон МП Санвузол суміщений в кахелі Є кондиціонер Не кутова 4 поверх Меблі та техника залишаються Гарне розташування-не третя лінія, тихий двір Поруч магазини,лікарня,Апполо ,школи та дитячі садки Гарна пропозиція для життя або як інвестиція
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    33 000 $
    805 $/м²

    Юлії Залюбовської вул. (Путилівська), 26

    ВИГІДНО єВідновлення Металіст
    2 кімнати
    41 / 26 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    вчора
    Продаж 2-к квартири під ремонт вул.Ю.Залюбовської 26 Тихий двір, гарна транспортна розв'язка, можливість втілити свої ідеї в ремонт-все це про нашу квартиру Переваги: В квартирі 2 окремі кімнати,окремий санвузол, МП вікна, кондиціонер, квартира утеплена зовні, зроблена криша , встановлено броньовані вхідні двері. В санвузлі та на кухні-кахель Все Інше-під ваш ремонт Вікна в тихій двір Поряд магазини, зупинки, спортклуби, дитячі садки та інше Встигніть придбати за привабливою ціною Розглянемо державні програми також
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    49 900 $
    1 663 $/м²

    93-ї Холодноярської Бригади вул., 10

    ПЕРЕУСТУПКА Центр
    1 кімната
    30 / 25 / 5 м²
    поверх 6 з 7
    сьогодні
    АКЦІЙНА ЦІНА до 31.12.Встигніть придбати- Рідкісна пропозиція Елітної новобудови! 1к квартира в Клубному будинку «Classic Hall» 30м2 у самому центрі історичної частини міста (вул Челюскіна ) від надійного забудовника Добробут 2вікна, ( у двір ), дахова котельня, Висота стель 3м, заведено 12 кВт. Клубний будинок введений в експлуатацію- на першому поверсі працюють магазини та кофейня, працює консьерж сервис и охорона Стан -під ваш ремонт Документи в повному порядку - переуступка. Відмінна пропозиція для проживання та здачі в оренду. Елітний житловий простір ЖК «Класік Холл» буде привабливим для поціновувачів архітектури історичного центру Дніпра, а також охочим жити у діловому центрі...
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    140 000 $
    1 053 $/м²

    Братів Горобців вул. (Дмитра Кедріна), 53-А

    4 кімнати
    133 / 75 / 15 м²
    поверх 3 з 18
    4 дні тому
    ПРОДАМ 4-кімнатну квартиру в ЖК «СОЗИДАТЕЛЬ» 📍 вул. Братів Воробйових (Дмитра Кедріна), 53А 📍 Район вулиць Робоча та Театральна 🏢 Поверх: 3 із 18 📐 Загальна площа — 133 м² ✅ Планування: кухня-студія та 3 окремі спальні ✅ 2 санвузли ✅ Капітальний ремонт 2016 року ✅ Будинок від надійного забудовника «Созидатель» ✅ Чистий під'їзд, доглянута територія 🔑 Квартира готова до заселення 💰 Ціна: 140 000 $ Торг доречний Ключі на руках — покази у зручний для вас час 📞 Телефонуйте: 067 802 17 04 — Мілена АН «Партнер»
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    105 000 $
    2 308 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 7

    2 кімнати
    46 / 30 / 15 м²
    поверх 18 з 33
    4 дні тому
    ВИДОВАЯ квартира в премиальном ЖК Bartolomeo В ПРОДАЖЕ стильная 2-комнатная квартира с качественным ремонтом и потрясающим видом на город. 🏡 О квартире: • 45,5 м², 18/33 этаж • Планировка: кухня-гостиная + спальня + гардеробная • Современный ремонт, мебель и техника входят в стоимость • Полностью готова к заселению 🌿 Преимущества: — Видовые окна — Надёжный комплекс с охраной и сервисом — Подходит как для проживания, так и для выгодной аренды 💰 Цена: 105 000 $ 📞 Тел.: [телефон приховано]— Милена
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    18 000 $
    581 $/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 108

    1 кімната
    31 / 18 / 6 м²
    поверх 9 з 9
    1980 рік побудови
    4 дні тому
    Продам 1-кімнатну квартиру вул. Вайцеховича, 108 9/9 поверх Загальна площа — 31 м² Квартира в охайному житловому стані. Ціна: 18 000$ 067 802 17 04 — Мілен
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    76 000 $
    1 000 $/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 112-Б

    2 кімнати
    76 / 40 / 15 м²
    поверх 5 з 14
    2021 рік побудови
    5 днів тому
    Продам 2-кімнатну квартиру в ЖК «Рибінський» 📍 5 поверх із 14 📐 Площа — 76 м² Квартира після будівельників, при цьому вже виконано важливі роботи: ✔ розведена електрика ✔ встановлено водяну теплу підлогу Чудова база для реалізації власного дизайну без зайвих демонтажів. 💰 Ціна: 76 000 $ Додатково можна придбати: 🚗 паркомісце — 18 000 $ 📦 комора — 5 000 $ 📞 Контакт: 067 802 17 04 (Мілена)
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    50 900 $
    802 $/м²

    Академіка Янгеля вул., 22

    єВідновлення Тітова
    3 кімнати
    64 / 38 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    4 дні тому
    Продам 3-к квартиру; 63/8 м²; 7/9 пов.; кімнати роздільні; плита газова; опалення централізоване; на все лічильники; двостороння; лоджія та балкон засклені; МПВ; паркет, стан відмінний, меблі, техніка: кондиціонер, бойлер, посудомийна машина, холодильник, пральна машина, система очищення води — все залишається; під державні програми продадуть; вул. Янгеля, 22; 56000$
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    130 000 $
    1 057 $/м²

    Вознесенська вул. (XXII Партз'їзду), 50

    єВідновлення Центральний пагорб
    3 кімнати
    123 / 67 / 18 м²
    поверх 4 з 9
    6 днів тому
    Продам 3-к квартиру; 4/8 пов.; 123 кв. м, дизайнерський ремонт, продаж з меблями та технікою, на поверсі є комора, є паркомісце у дворі, ціна 130 000$, вул. Вознесенська, 50
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    15 000 $
    288 $/м²

    Миру вул., 15

    2 кімнати
    52 / 29 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    1 тиж. тому
    Продаж затишної 2к квартири Район школи №6 (вул. Миру) Квартира з металопластиковими вікнами, санвузол у кахлі. Квартира двостороння, лоджія засклена. Записуйтесь швидше на перегляд
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    34 000 $
    654 $/м²

    Свободи, 3

    єВідновлення
    2 кімнати
    52 / 27 / 9 м²
    поверх 2 з 2
    1 тиж. тому
    Продам квартиру з ЄВРОРЕМОНТОМ! Крута двокімнатна квартира у тихому затишному місці! Селище Титорове (селище Горького) 25 км від Дніпра! Пропоную Вашій увазі квартиру, в якій хочеться жити! Новий якісний ремонт із заміною всіх комунікацій: тепла підлога в усій квартирі, електрика — мідь, натяжні стелі, рівні стіни, хороша сантехніка, добротні вбудовані меблі, кондиціонер на обігрів! Квартира знаходиться на другому поверсі двоповерхового цегляного будинку, залізобетонні перекриття, обслуговуваний сухий дах, квартира утеплена по периметру, власне офіційне електроопалення за програмою (50 % від ціни), електролічильник день/ніч, є газ. Кімнати роздільні — правильної квадратної форми, лоджія утеп...
    Рієлтор
  • Агенство Нерухомості "Партнер"
    38 000 $
    623 $/м²

    Робоча вул., 87

    3 кімнати
    61 / 42 / 7 м²
    поверх 1 з 5