Агенство Нерухомості "Партнер"
Агенство Нерухомості "Партнер"
Дніпро
Показати телефон
Рекомендувати
14
Років на ринку
2
Роки на сайті
5
Рієлторів
25
Оголошень
2 378
Рекламна
активність

Про компанію

Агенство нерухомості з досвідом праці оказує послуги клієнтам в питаннях з продажу, оренди нерухомості.

Портфоліо реалізованих об’єктів (101)

  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    9 500 грн/міс

    Запорізьке шосе, 16

    1 кімната
    42 / 24 / 7 м²
    поверх 1 з 9
    6 міс. тому
    Оренда охайної 1-к квартири біля ДАФІ Квартира в хорошому житловому стані Є все необхідні меблі та техніка 1 поверх Балкон є Тихий двір Гарна транспортна розв'язка
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    9 000 грн/міс

    Незалежності вул. (Титова), 6

    1 кімната
    37 / 24 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    7 міс. тому
    Оренда 1кімнатної просторої квартири ( сталінка) у закритому дворі з дитячим майданчиком Квартира з косметичним ремонтом та всім необхідним для життя: меблі, кухня, диван, кондиціонер, холодильник, телевізор,пральна машина санвузол роздільний Поруч магазини, парки, школа, лікарня, торгівельно розважальні комплекси ( Апполо, Дафі, Крейзі ленд) Вдале розташування Будинок та двір: Закритрий двір
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    18 500 $
    841 $/м²

    Миколи Руденка вул. (Войцеховича), 112

    1 кімната
    22 / 14 / 6 м²
    поверх 3 з 9
    7 міс. тому
    Продам 1-комнатную квартиру Адрес: ул. Н. Руденко (Вайцеховича), 112 Площадь: 22 м² Этаж: 3/9 Окна: МПО Состояние: аккуратное жилое Мебель и техника остаются Квартира полностью готова к заселению Цена: 18 500 $ торг Телефон: [телефон приховано]— Милена
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    37 500 $
    543 $/м²

    Запорізьке шосе, 4

    3 кімнати
    69 / 39 / 8 м²
    поверх 8 з 16
    7 міс. тому
    Продам 3к; 8/16; 69/8; комнаты раздельно; жилое состояние, под ремонт; ул. Запорожское шоссе 4; 37500$; безналичный расчет рассматриваем; [телефон приховано]
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    8 000 грн/міс

    Квартальна вулиц вул. (Гладкова), 43

    1 кімната
    31 / 18 / 7 м²
    поверх 2 з 9
    8 міс. тому
    Актуально з 22.09. Здам 1к квартиру на 12 кварталі по вул. Квартальній (Гладкова). Квартира охайна, з косметичним ремонтом, меблями та технікою, окрім мікрохвильовки і ТВ. Транспорт, крамниці, базар, ТРЦ ТЕРРА за 10-15 хвилин ходи. Можна з котиком чи маленькою собачкою. Оплата за 1 місяць+сума застави+комісія агенції. Покази з 22.09. Чекаємо на Вас!
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    7 500 грн/міс

    Слобожанський просп. (Газети "Правда"), 108

    1 кімната
    23 / 18 / 5 м²
    поверх 8 з 9
    8 міс. тому
    Оренда затишної сучасної квартири в кінці проспекта Слобожанський В Смарт-квартирі (кухня-студія та санвузол) зроблений сучасний ремонт, натяжні стелі, душова кабіна В квартирі є все необхідне для життя: диван, шкаф, холодильник, болер, пічь,пральна машинка Невелика квартира-невеликі комунальні Встигніть орендувати Бажано на тривалий термін та без тварин
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    14 000 грн/міс

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 28

    1 кімната
    31 / 19 / 6 м²
    поверх 3 з 3
    9 міс. тому
    Оренда охайної,затишної 1-к квартири в самому центрі міста Мтарокозацкая 28 Є вся необхідна для життя техніка та меблі (є кондиціонер) Розглянемо з тваринами
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    45 000 $
    433 $/м²

    Червоний Камінь, 4

    4 кімнати
    104 / 60 / 12 м²
    поверх 9 з 10
    9 міс. тому
    В ПРОДАЖЕ 4-комнатная квартира на Красном Камне! 📍 Ж/м Красный Камень, 4 ✔️Двухуровневая квартира под ремонт ✔️Площадь: 104 м² ✔️Кухня: 11,7 м² ✔️2 санузла 💰 Цена: 45 000$ 🔑 Ключи на руках! 📞 Звоните: [телефон приховано], Милена АН “Партнёр”
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    33 000 $
    647 $/м²

    Платонова бульв. (Королеви Анни), 26

    2 кімнати
    51 / 28 / 7 м²
    поверх 1 з 9
    9 міс. тому
    Продам 2к; 1/9; 51/7; комнаты раздельно; лоджия; мпо; хорошее жилое состояние; Тополь 2; район кинотеатра Сич; 33000$; торг; возможна продажа по безналичному расчету; [телефон приховано]
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    7 500 грн/міс

    Алана Шепарда вул. (Суворова), 11

    Доступна на короткий термін Тітова Можна з дітьми
    1 кімната
    31 / 18 / 7 м²
    поверх 4 з 5
    5 міс. тому
    Охайна 1-к квартира в тихому дворі на вул. Суворова (Алана Шепарда) 11А В квартирі зроблений косметичний ремонт Охайний санвузол Для підігріву води-газова колонка Є кондиціонер Лічильник день/нічь Лічильники на воду та газ Диван та кровать можна поставити разом та використовувати як спільне спальне місце Є все необхідне для життя Бажано без тварин Поруч Апполо, Парк Зелений Гай, супермаркети, лікарня,гарна транспортна розв'язка
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    49 000 $
    480 $/м²

    Марганцевська вул.

    102 / 45 / 8 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    1960 рік побудови
    10 міс. тому
    Шукаєте ідеальне місце для родинного щастя? У нашій пропозиції вас чекає неймовірна можливість жити в чудовій оселі, де кожен момент стане особливим! Головний будинок, розташований на 6 сотках землі, вражає своєю світлотою та надзвичайною добротністю. Із великою кількістю вікон, він завжди наповнений сонячним промінням, створюючи атмосферу затишку та зручності. Його масивні стіни товщиною 50 см гарантують вам тепло та комфорт у будь-яку пору року. У будинку є все необхідне для комфортного проживання двох поколінь: кухня, три кімнати, санвузол з ванною та туалетом. А вище - просторе горище, яке легко можна перетворити на мансардний поверх або збудувати ще один повний поверх, зробивши простір...
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    12 000 грн/міс

    Марії Кюрі вул., 13

    3 кімнати
    54 / 32 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    10 міс. тому
    Вільна ! Пропонуємо 3к квартиру з 2 окремими кімнатами Район Нео-плази, Комфортний 2 поверх Будинок цегляний Стан - житловий При необхідності доставимо диван Розглянемо з дітьми та тваринами
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    25 000 $
    556 $/м²

    Довга Балка вул. (Червоноповстанська Балка)

    45 / 27 / 6 м²
    1 поверх
    4 сот
    2 кімнати
    5 міс. тому
    ЦІНА вказана при продажі АЛЕ Якщо у Вас 2-кімнатна квартира і вам набридло жити в квартирі ,бо ви хочете жити у власному будинку з городом-то це ДО НАС і ми зробимо обмін Невеликий 2-кімнатний будинок в гарному місці-проспект Науки(Гагаріна) з ділянкою 4 сотки міняємо( з невеликою доплатою) на 2-кімнатну квартиру на Правому березі Дніпра В будинку 2 кімнати, санвузол, кухня Площа будинку 45м2 На території є свого роду альтанка, де можна влаштовувати сімейні сніданки та вечері, смажити шашлики та просто відпочивати Будинок цілком придатний для житла , але більш під ваш власний ремонт Будинок розташований на рівній місцевості в Довгій балці, район вулиці Сірко город розташований під уклоном В...
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    11 500 грн/міс

    Запорізьке шосе, 16

    2 кімнати
    49 / 28 / 7 м²
    поверх 7 з 9
    10 міс. тому
    Вільна для заселення з 1 липня! переглядати та бронювати можна зараз Охайна 2к квартира в тихому дворі поряд з Дафі Світла, тепла квартира з окремими кімнатами, окремим санвузлом Є кондиціонер, бойлер, пральна машина та вся необхідна для життя техніка Зручний диван, шафа -купе -для зручного розміщення Простора кухня Є лоджія Зручна транспортна розв'язка, поряд дитячий майданчик, ТРЦ та магазини Чекаємо порядних людей Тварини обговорюються
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    33 000 $
    786 $/м²

    Незалежності вул. (Титова), 28

    2 кімнати
    42 / 28 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    10 міс. тому
    В продаже 2-комнатная квартира. ул. Титова, 28 Общая площадь 42 м.кв. Расположена на 1 эт.(1/5) Не угловая Комнаты раздельные Цена 33 000 $ торг [телефон приховано]Милена АН «Партнёр»
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    30 000 грн/міс

    Гусенко, 17

    4 кімнати
    130 / 56 / 25 м²
    поверх 3 з 14
    10 міс. тому
    Ул. Гусенко 17 Закрытый двор. 3/14 130 м + Большая кухня гостиная. + 3 большие спальни. + 2 санузла, прихожая. + Большой балкон. + Собственная котельня
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    120 000 $
    828 $/м²

    Робкорівська

    145 / 70 / 10 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    11 міс. тому
    Продам дом с ремонтом в Березановке ул. Робкоровская Общая площадь 145 м.кв. Участок 10 соток, приватизирован Дом в 2 этажа Спланирован: 3 спальни, большой зал, 2 сан.узла Комплектация мебелью и техникой Стоимость 120 000$ торг [телефон приховано] Милена АН «Партнёр»
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    20 000 грн/міс

    Європейська вул. (Миронова), 11

    1 кімната
    40 / 15 / 20 м²
    поверх 8 з 13
    11 міс. тому
    АРЕНДА 1-комнатной квартиры в ЖК Delmar ЦЕНТР города — ул. Европейская, 11 (Миронова) Мост-Сити! 🏙️ • Этаж: 8/13 • Формат: кухня-студия • Современный ремонт ✨ • Полная комплектация мебелью и техникой 🛋️ 💰Цена: 20 000 грн/мес. ☎️ [телефон приховано]Милена
  • здано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    13 000 грн/міс

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 28

    1 кімната
    31 / 19 / 6 м²
    поверх 3 з 3
    9 міс. тому
    Оренда охайної,затишної 1-к квартири в самому центрі міста Є вся необхідна для життя техніка та меблі (є кондиціонер) Розглянемо з тваринами
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    32 000 $
    727 $/м²

    Івана Мазепи просп. (Петровського), 50-А

    2 кімнати
    44 / 29 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    1 р. тому
    Продается квартира в кирпичном доме, утеплена, современный ремонт в светлых тонах, с заменой электрики, труб, на полах ламинат, потолки натяжные, остается встроенная кухня, некоторая мебель в комнатах, во дворе есть гараж за отдельную оплату, цена 32000$
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    48 000 $
    960 $/м²

    Канатна вул., 38

    2 кімнати