Агенство Нерухомості "Партнер"
Агенство Нерухомості "Партнер"
Днепр
Показать телефон
Рекомендовать
14
Лет на рынке
2
Года на сайте
5
Риелторов
25
Объявлений
2 378
Рекламная
активность

О компании

Агенство нерухомості з досвідом праці оказує послуги клієнтам в питаннях з продажу, оренди нерухомості.

Портфолио реализованных объектов (101)

  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    9 500 грн/мес

    Запорожское шоссе, 16

    1 комната
    42 / 24 / 7 м²
    этаж 1 из 9
    6 мес. назад
    Оренда охайної 1-к квартири біля ДАФІ Квартира в хорошому житловому стані Є все необхідні меблі та техніка 1 поверх Балкон є Тихий двір Гарна транспортна розв'язка
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    9 000 грн/мес

    Независимости ул. (Титова), 6

    1 комната
    37 / 24 / 8 м²
    этаж 4 из 5
    7 мес. назад
    Оренда 1кімнатної просторої квартири ( сталінка) у закритому дворі з дитячим майданчиком Квартира з косметичним ремонтом та всім необхідним для життя: меблі, кухня, диван, кондиціонер, холодильник, телевізор,пральна машина санвузол роздільний Поруч магазини, парки, школа, лікарня, торгівельно розважальні комплекси ( Апполо, Дафі, Крейзі ленд) Вдале розташування Будинок та двір: Закритрий двір
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    18 500 $
    841 $/м²

    Николая Руденко ул. (Войцеховича), 112

    1 комната
    22 / 14 / 6 м²
    этаж 3 из 9
    7 мес. назад
    Продам 1-комнатную квартиру Адрес: ул. Н. Руденко (Вайцеховича), 112 Площадь: 22 м² Этаж: 3/9 Окна: МПО Состояние: аккуратное жилое Мебель и техника остаются Квартира полностью готова к заселению Цена: 18 500 $ торг Телефон: [телефон скрыт]— Милена
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    37 500 $
    543 $/м²

    Запорожское шоссе, 4

    3 комнаты
    69 / 39 / 8 м²
    этаж 8 из 16
    7 мес. назад
    Продам 3к; 8/16; 69/8; комнаты раздельно; жилое состояние, под ремонт; ул. Запорожское шоссе 4; 37500$; безналичный расчет рассматриваем; [телефон скрыт]
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    8 000 грн/мес

    Квартальна ул. (Гладкова), 43

    1 комната
    31 / 18 / 7 м²
    этаж 2 из 9
    8 мес. назад
    Актуально з 22.09. Здам 1к квартиру на 12 кварталі по вул. Квартальній (Гладкова). Квартира охайна, з косметичним ремонтом, меблями та технікою, окрім мікрохвильовки і ТВ. Транспорт, крамниці, базар, ТРЦ ТЕРРА за 10-15 хвилин ходи. Можна з котиком чи маленькою собачкою. Оплата за 1 місяць+сума застави+комісія агенції. Покази з 22.09. Чекаємо на Вас!
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    7 500 грн/мес

    Слобожанский просп. (Газеты "Правда"), 108

    1 комната
    23 / 18 / 5 м²
    этаж 8 из 9
    8 мес. назад
    Оренда затишної сучасної квартири в кінці проспекта Слобожанський В Смарт-квартирі (кухня-студія та санвузол) зроблений сучасний ремонт, натяжні стелі, душова кабіна В квартирі є все необхідне для життя: диван, шкаф, холодильник, болер, пічь,пральна машинка Невелика квартира-невеликі комунальні Встигніть орендувати Бажано на тривалий термін та без тварин
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    14 000 грн/мес

    Староказацкая ул. (Комсомольская), 28

    1 комната
    31 / 19 / 6 м²
    этаж 3 из 3
    9 мес. назад
    Оренда охайної,затишної 1-к квартири в самому центрі міста Мтарокозацкая 28 Є вся необхідна для життя техніка та меблі (є кондиціонер) Розглянемо з тваринами
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    45 000 $
    433 $/м²

    Червоний Камінь, 4

    4 комнаты
    104 / 60 / 12 м²
    этаж 9 из 10
    9 мес. назад
    В ПРОДАЖЕ 4-комнатная квартира на Красном Камне! 📍 Ж/м Красный Камень, 4 ✔️Двухуровневая квартира под ремонт ✔️Площадь: 104 м² ✔️Кухня: 11,7 м² ✔️2 санузла 💰 Цена: 45 000$ 🔑 Ключи на руках! 📞 Звоните: [телефон скрыт], Милена АН “Партнёр”
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    33 000 $
    647 $/м²

    Платонова бульв. (Платонова), 26

    2 комнаты
    51 / 28 / 7 м²
    этаж 1 из 9
    9 мес. назад
    Продам 2к; 1/9; 51/7; комнаты раздельно; лоджия; мпо; хорошее жилое состояние; Тополь 2; район кинотеатра Сич; 33000$; торг; возможна продажа по безналичному расчету; [телефон скрыт]
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    7 500 грн/мес

    Алана Шепарда ул. (Суворова), 11

    Доступна на короткий срок Титова Можно с детьми
    1 комната
    31 / 18 / 7 м²
    этаж 4 из 5
    5 мес. назад
    Охайна 1-к квартира в тихому дворі на вул. Суворова (Алана Шепарда) 11А В квартирі зроблений косметичний ремонт Охайний санвузол Для підігріву води-газова колонка Є кондиціонер Лічильник день/нічь Лічильники на воду та газ Диван та кровать можна поставити разом та використовувати як спільне спальне місце Є все необхідне для життя Бажано без тварин Поруч Апполо, Парк Зелений Гай, супермаркети, лікарня,гарна транспортна розв'язка
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    49 000 $
    480 $/м²

    Марганцевская ул.

    102 / 45 / 8 м²
    1 этаж
    6 сот
    3 комнаты
    1960 год постройки
    10 мес. назад
    Шукаєте ідеальне місце для родинного щастя? У нашій пропозиції вас чекає неймовірна можливість жити в чудовій оселі, де кожен момент стане особливим! Головний будинок, розташований на 6 сотках землі, вражає своєю світлотою та надзвичайною добротністю. Із великою кількістю вікон, він завжди наповнений сонячним промінням, створюючи атмосферу затишку та зручності. Його масивні стіни товщиною 50 см гарантують вам тепло та комфорт у будь-яку пору року. У будинку є все необхідне для комфортного проживання двох поколінь: кухня, три кімнати, санвузол з ванною та туалетом. А вище - просторе горище, яке легко можна перетворити на мансардний поверх або збудувати ще один повний поверх, зробивши простір...
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    12 000 грн/мес

    Марии Кюри ул., 13

    3 комнаты
    54 / 32 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    10 мес. назад
    Вільна ! Пропонуємо 3к квартиру з 2 окремими кімнатами Район Нео-плази, Комфортний 2 поверх Будинок цегляний Стан - житловий При необхідності доставимо диван Розглянемо з дітьми та тваринами
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    25 000 $
    556 $/м²

    Долгая балка ул. (Червоноповстанська Балка)

    45 / 27 / 6 м²
    1 этаж
    4 сот
    2 комнаты
    5 мес. назад
    ЦІНА вказана при продажі АЛЕ Якщо у Вас 2-кімнатна квартира і вам набридло жити в квартирі ,бо ви хочете жити у власному будинку з городом-то це ДО НАС і ми зробимо обмін Невеликий 2-кімнатний будинок в гарному місці-проспект Науки(Гагаріна) з ділянкою 4 сотки міняємо( з невеликою доплатою) на 2-кімнатну квартиру на Правому березі Дніпра В будинку 2 кімнати, санвузол, кухня Площа будинку 45м2 На території є свого роду альтанка, де можна влаштовувати сімейні сніданки та вечері, смажити шашлики та просто відпочивати Будинок цілком придатний для житла , але більш під ваш власний ремонт Будинок розташований на рівній місцевості в Довгій балці, район вулиці Сірко город розташований під уклоном В...
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    11 500 грн/мес

    Запорожское шоссе, 16

    2 комнаты
    49 / 28 / 7 м²
    этаж 7 из 9
    10 мес. назад
    Вільна для заселення з 1 липня! переглядати та бронювати можна зараз Охайна 2к квартира в тихому дворі поряд з Дафі Світла, тепла квартира з окремими кімнатами, окремим санвузлом Є кондиціонер, бойлер, пральна машина та вся необхідна для життя техніка Зручний диван, шафа -купе -для зручного розміщення Простора кухня Є лоджія Зручна транспортна розв'язка, поряд дитячий майданчик, ТРЦ та магазини Чекаємо порядних людей Тварини обговорюються
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    33 000 $
    786 $/м²

    Независимости ул. (Титова), 28

    2 комнаты
    42 / 28 / 7 м²
    этаж 1 из 5
    10 мес. назад
    В продаже 2-комнатная квартира. ул. Титова, 28 Общая площадь 42 м.кв. Расположена на 1 эт.(1/5) Не угловая Комнаты раздельные Цена 33 000 $ торг [телефон скрыт]Милена АН «Партнёр»
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    30 000 грн/мес

    Гусенко, 17

    4 комнаты
    130 / 56 / 25 м²
    этаж 3 из 14
    11 мес. назад
    Ул. Гусенко 17 Закрытый двор. 3/14 130 м + Большая кухня гостиная. + 3 большие спальни. + 2 санузла, прихожая. + Большой балкон. + Собственная котельня
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    120 000 $
    828 $/м²

    Робкорівська

    145 / 70 / 10 м²
    2 этажа
    10 сот
    4 комнаты
    11 мес. назад
    Продам дом с ремонтом в Березановке ул. Робкоровская Общая площадь 145 м.кв. Участок 10 соток, приватизирован Дом в 2 этажа Спланирован: 3 спальни, большой зал, 2 сан.узла Комплектация мебелью и техникой Стоимость 120 000$ торг [телефон скрыт] Милена АН «Партнёр»
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    20 000 грн/мес

    Европейская ул. (Миронова), 11

    1 комната
    40 / 15 / 20 м²
    этаж 8 из 13
    11 мес. назад
    АРЕНДА 1-комнатной квартиры в ЖК Delmar ЦЕНТР города — ул. Европейская, 11 (Миронова) Мост-Сити! 🏙️ • Этаж: 8/13 • Формат: кухня-студия • Современный ремонт ✨ • Полная комплектация мебелью и техникой 🛋️ 💰Цена: 20 000 грн/мес. ☎️ [телефон скрыт]Милена
  • сдано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    13 000 грн/мес

    Староказацкая ул. (Комсомольская), 28

    1 комната
    31 / 19 / 6 м²
    этаж 3 из 3
    9 мес. назад
    Оренда охайної,затишної 1-к квартири в самому центрі міста Є вся необхідна для життя техніка та меблі (є кондиціонер) Розглянемо з тваринами
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    32 000 $
    727 $/м²

    Ивана Мазепы просп. (Петровського), 50-А

    2 комнаты
    44 / 29 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1 г. назад
    Продается квартира в кирпичном доме, утеплена, современный ремонт в светлых тонах, с заменой электрики, труб, на полах ламинат, потолки натяжные, остается встроенная кухня, некоторая мебель в комнатах, во дворе есть гараж за отдельную оплату, цена 32000$
  • продано
    Агенство Нерухомості "Партнер"
    48 000 $
    960 $/м²

    Канатная ул., 38

    2 комнаты
    50 / 38 / 12 м²